Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Proces jednania

Zameranie miesta stavby a dizajnový návrh

Každé nami zrealizované dielo je originál, preto prvým krokom pri návrhu diela je obhliadka miesta stavby, zistenie požiadaviek od zákazníka, predstavy dizajnového riešenia a funkčnosti diela. Na základe týchto parametrov vypracujeme grafickú štúdiu podľa vašich predstáv a predbežnú cenovú kalkuláciu.


 

Dizajnový návrh

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

Dohoda a podpis zmluvy o dielo

Po dohodnutí všetkých detailov stavby a cenovej kalkulácie pristupujeme k podpisu „Zmluvy o dielo“. Po podpise zmluvy dochádza k úhrade zálohy, zvyšok celkovej sumy je uhradený po odovzdaní a odskúšaní predmetného diela.

 

Objednávka materiálov

Po podpise zmluvy nasleduje objednávka materiálov. Pri našej práci používame zásadne certifikované materiály popredných Európskych výrobcov. Kvalita a funkčnosť nášho diela je pre nás prvoradá, samozrejme tiež dbáme na zdravie nášho zákazníka a preto kachliarske materiály nenahrádzame ich kópiami ale zásadne používame originály.

 

Realizácia

Realizácia našich diel je vykonávaná zásadne vyučeným kachliarskym majstrom s dlhoročnými skúsenosťami, vyučeným v odbore, čo zaručuje vysokú kvalitu zrealizovaných diel. Čas montáže závisí od náročnosti diela a pohybuje sa v rozsahu 3 dni až 3 týždne.

 


 

dnes je: 23.7.2019

meniny má: Oľga

podrobný kalendár

752960

23.7.2019
ÚvodÚvodná stránka