O nás

Oheň bol od praveku akýmsi stredobodom obydlia, srdcom domu a miestom, kde sa blízki ľudia stretávali.

Aj v súčasnej modernej dobe je krb či kachľová pec srdcom obydlia. Mala by slúžiť, prinášať radosť a pohodu. Je v nej umne uväznený oheň, ktorý nedymí, ale hreje. Nevysušuje priestor nášho domova, ale naopak ozdravuje a harmonizuje. Túto skutočnosť netreba podceniť.

Naša firma začala svoju existenciu v roku 1992. Jej zakladateľ Juraj Kováč, najskôr ako živnostník, začínal prestavbami, rekonštrukciami a opravami kachľových pecí.Neskor sa firma rozšírila, pretransformovala na spoločnosť a dnes pod logom JUKO má už viac ako 1000 spokojných zákazníkov. V súčasnosti naša rodinná kachliarska firma, v zložení Juraj Kováč a syn Martin Kováč, posobí v Bratislave.

Realizujeme stavby klasických kachľových pecí, kachľových sporákov, moderných hypokaustových pecí, teplovzdušných krbov, krbov s teplovodným výmenníkom, montovaných komínov.

Samozrejmosťou je projektová dokumentácia v 3D grafike a 36 mesačná záručná lehota.

 

Sme jedným zo zakladajúcich členov Cechu kachliarov Slovenska, každoročne sa zúčastňujeme na mnohých školeniach našich partnerov a dodávateľov, čo je zárukou vysokej kvality nami zrealizovaných diel.

 

Kováč Juraj

kachliar

Člen predstavenstva Cechu kachliarov