Proces realizácie

Zameranie miesta stavby, stretnutie

Každé nami zrealizované dielo je originál, preto prvým krokom pri návrhu diela je obhliadka miesta stavby alebo osobné stretnutie, zistenie vašich požiadaviek, predstavy dizajnového riešenia a funkčnosti diela. Na základe týchto parametrov Vám vypracujeme nezáväznú grafickú štúdiu podľa vašich predstáv a predbežnú cenovú kalkuláciu.

 

Dizajnový návrh diela/projekt

Dizajnový návrh vypracujeme v profesionálnom programe Palette CAD určenom pre kachliarov, kde si dokonale budete môcť predstaviť vaše budúce dielo. Každý vypracovaný projekt Vám bude dodaný v tlačenej forme spolu s rozmerovými výkresmi projektu.

 

Dohoda a podpis zmluvy o dielo

Po dohodnutí všetkých detailov stavby, projektu a cenovej kalkulácie pristupujeme k podpisu „Zmluvy o dielo“. Po podpise zmluvy dochádza k úhrade zálohy, zvyšok celkovej sumy je uhradený po odovzdaní a odskúšaní/zakúrení vo vašom budúcom krbe alebo peci.

 

Objednanie materiálov

Po podpise zmluvy nasleduje objednávka materiálov. Pri našej práci používame zásadne certifikované materiály popredných Európskych výrobcov. Kvalita a funkčnosť nášho diela je pre nás prvoradá, samozrejme tiež dbáme na zdravie nášho zákazníka a preto kachliarske materiály nenahrádzame ich kópiami ale zásadne používame originály.

 

Realizácia a odovzdanie diela

Realizácia našich diel je vykonávaná zásadne vyučeným kachliarskym majstrom s dlhoročnými skúsenosťami, vyučeným v odbore, čo zaručuje vysokú kvalitu zrealizovaných diel. Čas montáže závisí od náročnosti diela a pohybuje sa v rozsahu 3 dni až 3 týždne. Po zrealizovaní diela je dielo odovzdané zákazníkovi. Pri odovzdaní sa zákazníkovi predvedie funkčnosť diela - samotné ovládanie a následné zakúrenie v krbe alebo peci. Samozrejmosťou je 36 mesačná záruka na dielo.